Strona główna/Aktualności/Wspólne świętowanie

Wspólne świętowanie

2 Czerwca 2026

W minioną sobotę, tj. 30 maja br., wszyscy razem – przedszkolaki i uczniowie, rodzice oraz nauczyciele, zebraliśmy się na boisku „Olszynki Olzy” , by świętować Dzień Matki, Dzień Dziecka oraz Dzień Ojca. Festyn zorganizowała Rada Rodziców, która jak zwykle przygotowała wiele atrakcji: dmuchane zjeżdżalnie,  stoiska z tatuażami, warkoczykami, watą cukrową oraz popcornem, pokazy strażackie, pokazy policyjne i wiele, wiele innych.

Tradycyjnie, imprezę rozpoczęła Pani Dyrektor Dorota Domańska, która przywitała wszystkich gości oraz zachęcała do wspólnego świętowania. Festyn rozpoczęły występy dzieci przedszkolnych oraz szkolnych, a zaraz potem uczniowie mieli możliwość wykazania swoich umiejętności sportowych w wielu konkurencjach prowadzonych przez nauczycieli.

Mimo chwilowego załamania pogody festyn wypadł znakomicie. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w jego organizację:

  • Radom Rodziców Przedszkola i Szkoły 
  • rodzicom uczniów klas 1 i 4
  • rodzicom przedszkolaków 
  • Jakubowi Fober za udostępnienie terenu Klubu Sportowego "Olszynka" Olza
  • Osp Olza (za obecność i namiot)
  • Policjantom z Komisariatu w Rogowie
  • Dyrekcji, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi przedszkola i szkoły
  • Monice Zając M&R Event (za dmuchańca oraz maszyny)
  • Łukaszowi Pawlicy i sołectwu Odra (za stoły i ławki)
  • Krzysztofowi Rumpel i sołectwu Czyżowice (za namiot)
  • wszystkim sponsorom.

Dziękujemy rodzicom, dziadkom, przyjaciołom i wszystkim zebranym, że mimo (momentami) trudnej aury tak licznie przybyliście i swoją obecnością i hojnością wsparliście działania Przedszkola i Szkoły w Olzie.

 

do góry