Idziemy do zoo...
2 Czerwca 2026W ubiegłą środę, 24 maja br., uczniowie klas młodszych wybrali się na wycieczkę do zoo w Chorzowie oraz Planetarium. Wycieczka się udała, wszyscy wrócili zadowoleni i uśmiechnięci.
W ubiegłą środę, 24 maja br., uczniowie klas młodszych wybrali się na wycieczkę do zoo w Chorzowie oraz Planetarium. Wycieczka się udała, wszyscy wrócili zadowoleni i uśmiechnięci.