Strona główna/Aktualności/Dzieciństwo to najpiękniejsza podróż – ciesz się (..)

Dzieciństwo to najpiękniejsza podróż – ciesz się każdą jej chwilą!

2 Czerwca 2026

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie spędzili wyjątkowy dzień ze swoimi wychowawcami. Był to czas pełen wspólnych zabaw, gier, rozmów i integracji. To był dzień odpoczynku od codziennych obowiązków szkolnych oraz okazja do budowania jeszcze lepszych relacji w klasie. Klasy uczestniczyły w różnych aktywnościach przygotowanych przez wychowawców:

  • klasa I - warsztaty plastyczne prowadzone przez pracowników Warsztatów Terapii Zajęciowej przy ZOL w Gorzycach
  • klasa II - wycieczka do pizzerii Tratoria oraz lody w Karuzeli w Wodzisławiu Śl.
  • klasa III - gry i zabawy na sali gimnastycznej
  • klasa IV - kręgle oraz lody w Wodzisławiu Śl.
  • klasa V - degustacja lodów i kofoli w Zajeździe przy Kominku w Zabełkowie
  • klasa VI  - spacer na lody do Pistacji w Gorzycach
  • klasa VII - wyjazd do FlyParku w Radlinie
  • klasa VIII - ostatnie dni we własnym gronie, integracja zespołu. 

Dziekujemy za wspólnie spędzony czas. W tym dniu każde dziecko w naszej szkole było uśmiechnięte, a przecież „kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.” — Janusz Korczak

do góry